Wróć do strony głównej!

O domu 

 

Apartamenty, do których zachęcamy państwa aby spędzili w nim odpoczynek to dawny pensjonat "Karlshohe" z ok.1915r. Wyjątkowe położenie oraz duża ilość zieleni która, otacza dom staje się bardzo atrakcyjnym miejscem na odpoczynek i spędzenie czasu niezależnie od poru roku. Zdjęcie z prywatnej kolekcji pan.Zbigniewa Franczukowskiego (bynio) i pochodzi ze strony www.polska-org.pl 

Witamy w Leśnym Zaciszu

 

Niezależnie od tego, czy podróżujesz samodzielnie, czy w towarzystwie, na pewno znajdziesz u nas apartament odpowiadający Twoim potrzebom. Wszystkie nasze miejsca zostały starannie zaprojektowane i wyposażone są w niezbędne udogodnienia. Poniżej możesz zapoznać się z naszą ofertą.

 

Zaprojektowane ze stylem

Leśne Zacisze 

 

 

o Polanicy-Zdrój

 

miasto uzdrowiskowe, otoczone dużą ilością zieleni, lasów, parków, tras rowerowych, szlaków do pieszych wędrówek, które zachęcają do aktywnego wypoczynku. Polanica, od lat jest miejscem, chętnie wybieranym do spędzenia urlopu, o każdej porze roku. W sezonie narciarskim jest wyjątkowym miejscem dla miłośników jazdy na nartach i aktywnego wypoczynku dotarcie do Zieleńca zajmuje około 20 min. Leśne Zacisze i doskonałe położenie, na mapie Polanickich obiektów noclegowy, cechuje bliskość w parku krokach do wielu atrakcji, Park Zdrojowy, park szachowy, kolorowa fontanna, pijalnie wód, i wiele innych ciekawych miejsc które to zapewne odkryją sami podczas pobytu w Polanicy-Zdrój.

Kontakt:

 

tel: +48 669 73 22 10

tel:+48 602 32 87 57

email: lesne.zacisze@hotmail.com

2020 © Apartament Leśne Zacisze - Wszelkie prawa zastrzeżone 

2021 © Apartament Leśne Zacisze - Wszelkie prawa zastrzeżone 

Nasz Adres:

 

ul. Dębowa 15

57-320 Polanica-Zdrój